Za nami pierwsza edycja Orzełek Cup!

W Turnieju udział wzięły takie drużyny jak Orzełki Żelistrzewo, Orzełki Strzebielino, 5 drużyn Arki Gdynia oraz Bałtyk Gdynia.
Wszystkie mecze stały na wysokim poziomie i dostarczyły wiele emocji rodzicom jak i kibicom zgromadzonym na trybunach.
Oprócz rywalizacji sportowej na zawodników czekało mnóstwo dodatkowych atrakcji. Czas umilała nam maskotka śledzia, która towarzyszyła małym sportowcom podczas całego Turnieju, nagrody wręczył piłkarz Arki Gdynia Antoni Łukasiewicz a po meczach zawodnicy udzielali wywiadów w specjalnie przygotowanej strefie dla mediów :)
Film z Turnieju pojawi się najprawdopodobniej na początku następnego tygodnia więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony.
Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Puck Pan Tadeusz Puszkarczuk, któremu nasze małe Orzełki wręczyły koszulkę klubową z podpisami.
Nie zabrakło Dziennika Bałtyckiego który swój artykuł z Turnieju zamieści w piątkowym wydaniu.
Dziękujemy sponsorom i osobom które wspomogły nasze przedsięwzięcie ; Gminie Puck, Bankowi Spółdzielczemu w Pucku, Ogrodom Idzi Jardinage, Agencji Pocztowej w Żelistrzewie, Ani Sanockiej- Silskiej, Ani Pomorskiej, Panu Marianowi, Trenerom oraz wszystkim rodzicom, których pociechy brały udział w wydarzeniu. Bez was na pewno Turniej by się nie odbył !!!
Osoby które pominęliśmy, a które pomogły w organizacji mocno przepraszamy !!!
Jeszcze raz dziękujemy za ta wspaniałą niedziele i do zobaczenia za rok na kolejnej edycji :-)))

Powiązana galeria: